Марійська дружина

Марійська дружина це релігійне товариство віком від 11 років. Члени Марійської дружини бажають через особливу і благодатну набожність до Пречистої Діви Марії стати апостолами всякого добра у суспільстві (дім, школа, тощо). Щоби стати дружинником, потрібно пройти кандидатуру. Щотижня, в суботу о 16.00 протягом року відбуваються сходини членів Марійської дружини. В 2017 відсвяткували 20 років. Духовним наставником Марійської дружини являється о. Андрій Янішевський.

Марійська Дружина ставить собі постійно потрійну ціль:
- вести до глибокої любові до Пречистої Діви Марії;
- до справжньої досконалості і освячення;
- апостольської діяльності, в середовищі де доводиться жити і перебувати, для добра ближніх.

Апостолят:

  1. молитвою – коли молимося і складаємо жертви за Христову Церкву і за спасіння душ (намірення на кожен день). Піші прощі та торжества на прощах, організовуються чування на храмовий празник.
  2. добрим прикладом – тобто, бездоганною чистотою поведінки, справжньою побожністю та совісністю у виконанні усіх своїх обов’язків.
  3. добрим словом – з любов′ю, второпною ревністю відвертати ближніх від злого та заохочувати до доброго (заховуванням семи діл милосе6рдя для душі).
  4. ділом – ангажувати себе по можливості у кожній добрій акції (на парафії) чи поза межами (відвідування з вертепом чи на Миколая сиротинців і будинку пристарілих, лікарень).

Також в Марійській дружині є товариські сходини: прогулянки, походи, відвідування льодового майданчику, забави.

Влітку МД виїжджає на відпочинково-пізнавальні тури в Карпати а протягом року організовуються різні туристичні денні екскурсії.